امروز :بیانیه شماره 1 بسیج دانشجویی شهید علم الهدی در حمایت از مواضع آیت الله ایمانی مبنی بر مبارزه با مظاهر فساد
کُنتم خیرَ اُمه اُخرجت لنِّاس تامرون بالمعروف و تنهون عن المنکر و تومنون بالله(آل عمران 110)
آنچه از آموزه های دینی برای یک ملت حیات بخش است ، در طول تاریخ مورد هجمه ی دشمنان و غفلت جاهلان قرار گرفته است . برای یک ملت که بیش از 400 هزار شهید تقدیم اسلام کرده و بیش از 1400 سال است در انتظار حکومت علوی است ، سخت است که دست آورد جوانان و پیران و کودکان و زنان و مردان فداکار و ایثارگرش را به تاراج ببرند و او ساکت بنشیند . غیر از مسئله ی امر به معروف و نهی از منکر ، غیرت این ملت اجازه نمی دهد که جوانانش را به میخانه ها و رقاصخانه ها ببرند ، حتی به اسم اسلام ، به اسم موسیقی اصیل ایرانی! و به هر نام دیگری که برآن بگذارند . آنچه امروز به متدهای جدید تبلیغات و غرض ورزی های دشمنان انسانیت و اسلامیت لباس حق می پوشاند ، متاسفانه ، اهمال کاری برخی مسئولین در صدور مجوز های قانونی برگزاری مجالس لهو و لعب و بازگشایی مراکز فساد به اسم تجارت خانه و عدم نظارت اسلامی بر آنهاست .
موضع صریح و قاطع نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز حضرت آیت الله ایمانی در خطبه های نماز جمعه  25/1/91 نشانگر عمق فاجعه ی ایجاد شده و تذکر جدی به مسئولین نسبت به تکرار این گونه مسائل است . جای بسی تعجب دارد که برخی مسئولین در مقابل موج کاذب بی بند و باری با انفعال تمام برخورد کرده و باعث جری شدن خاطئین شده اند! مسئولین امر باید پاسخ روشنی در قبال برگزاری این حجم از مجالس لهو و لعب در شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) در کشور داشته باشند ، آن هم در شرایطی که انجام هر طرح فرهنگی سالها بین مسئولین پاس کاری می شود و در آخر هم به عنوان طرح برگزیده!! در آرشیو کتابخانه ای قرار می گیرد .  دانشجویان مسلمان و انقلابی ، خصوصا دانشجویان بسیجی ضمن محکوم کردن روند ضد فرهنگی شکل گرفته در فارس مانند ترویج لهو و لعب ، سر برآوردن قارچ گونه مجتمع های تجاری با رویکرد مصرف گرایی بدون توجه به هدایت سرمایه ها در جهت تولید ، بی توجهی به حرم حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ(ع) به عنوان مرکز محوری سومین حرم اهل بیت (ع) در کشور و ... ، حمایت قاطع خود را از مواضع روشن آیت الله ایمانی ابراز می دارند و به مسئولین مربوطه هشدار می دهند که نسبت به وظایف خود در برخورد با مفاسد اقتصادی و اجتماعی که هر دو برای ملت مسلمان اولویت دارد ، به نحو احسن انجام وظیفه کنند ، در غیر این صورت عواقب خروش انقلابی دانشجویان و ورود عملی ایشان به عرصه بر عهده مسئولین ذیربط خواهد بود .
بسیج دانشجویی شهید علم الهدی
موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز


فروش غذای سگ و گربه در مجتمع تجاری خلیج فارسطبقه بندی: جنجالی، 
برچسب ها: ابتذال در مجتمع خلیج فارس، موضع صریح آیت الله ایمانی، رشد قارچ گونه مجتمع های تجاری در شیراز، فساد اخلاقی در مجتمع تجاری، هایپر استار و فساد اخلافی،
ارسال توسط بسیجی مبارز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
هم سنگری ها
رجانیوز

نوای وب
رهبر ازدید بزرگان

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات